Статистика

Главная » 2013 » Апрель » 26 » Кравченко і Бацула феєрять
09:25
Кравченко і Бацула феєрять
20 лютого 2011. 15:30. Чолакли. Стадіон готелю «Grand Aqua». +21 Градус. Сонячно.

ТМ «Ворскла» (мол.) - «Мосс» (мол.) (Норвегія) - 8:0 (5:0)

Голи: Баранник (6), Кравченко (8, 77, 88), Ткачук (13), Бацула (17), Пердута (41), Яременко (70).

«Ворскла»: Чуваєв (Лавренюк, 46), Радченко, Тарганчук, Ткачук (Марусич, 46), БАЦУЛА, Момот, Дулуб, Пердута (Шмиголь, 46), КРАВЧЕНКО (Яременко, 46), Бараннік (Шевченко, 46), Рябушко (Потапенко, 46).
Зворотні заміни по ходу другого тайму: Кравченко, Баранник.
Старший тренер: Сергій СВИСТУН.

Гра з молодіжним складом норвезького клубу «Мосс» перетворилася ледь ль не в прогулянку для команди Сергія Свистуна. Рахунок, як говоритися, повністю відображає співвідношення сил на полі.

Головними дійовими персонажами сьогоднішньої веселій «п'єси» за сценарієм Сергія Свистуна стали його актори Андрій Бацула, який не тільки асистував, але ще й забивав, а також оформив хет-трик Сергій Кравченко.

Вже на 6-ій хвилині Бараннік метрів з 16-ти відкрив рахунок у матчі. Через дві хвилини передача БАЦУЛА знайшла голову Кравченка, і рахунок подвоївся. Все той же Бацула став співавтором третього гола у ворота «Мосса», а його старання кивком голови завершив Ткачук. На 17-ій хвилині Бацула відзначився і сам, потужно з лівої ноги поклав м'яч у сітку зі штрафного. Не обійшлося без БАЦУЛА і в п'ятому голі, забитому перед походом на перерву. Цього разу передачею Андрія скористався Пердута. Яременко на 70-ій прибрав на замаху в бік захисника, зробив пару кроків вперед, пробив, і це вже - 6:0. Під завісу дуплетом «вистрілив» Кравченко - 8:0

Молодь здорово покуражитися, сили були явно не рівні.
Просмотров: 300 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0