Главная » 2013 » Апрель » 18 » Нічия молодіжки Ворскли
26 січня 2011. 13:00. Кременчук. Муніципальний стадіон. -6 Градусів.

Голи:? (9) - Яременко (67)

Ворскла (мол.) (1т): Казаков, Кунів, Пердута, Гуцон, Смалюк, Фоменко, Веремчук, Філь, Бацула, Баранник, Рябушко.

Ворскла (мол.) (2т): Казаков, Дулуб, Пердута, Радченко, Смалюк, Кретов, Потапенко, Гуцон, Марусич, Кравченко, Шевченка.

Ворскла (мол.) (3т): Казаков, Кунів, Пердута (Бацула, 75), Радченко, Личман, Сапон, Шмиголь, Саркісян, Пустовіт, Баранник, Яременко.

У цьому поєдинку тренерський штаб молодіжної «Ворскли» першим справою ставив перед собою завдання переглянути у справі всіх, хто прибув до Полтави на перегляд, відібрати, так би мовити, гнучкий «матеріал», з якого потім можна буде щось зліпити, щоб працювати на Протягом подальшого сезону у другому колі першості. Гра на добре підготовленому штучному полі кременчуцького муніципального стадіону видалася цікавою, видно було, що хлопцям хотілося сподобатися старшому тренеру «Ворскли» і його помічникам. Грали три півгодинних тайму, в перебігу яких склади тасували, як вважали за потрібне, змінюючи позиції, виконавців і тактичні схеми.

Вже в дебюті позиційна помилка полтавців в обороні призвела до пропущеного голу у ворота Казакова, який, втім, відстояв просто здорово, не раз «подчищая» промахи своїх партнерів. Перевага, хоча і невелике, було у команди гостей. Полтавчани багато комбінували, але часом занадто загравалися з м'ячем, збиваючи при цьому темп матчу, і упускаючи можливості швидко розвинути атаку. Хоча десь це можна виправдати великим бажанням кожного проявити себе в тридцятихвилинних відрізку. Вже «обстріляний» нападник Олег Баранник як мінімум тричі міг вражати «рамку» суперника, але в завершальній фазі щось ставало перепоною - то оборона лягала просто по-хокейному під м'яч, то воротар ціною неймовірних зусиль загрозу відводив.

Зрівняти рахунок полтавчанам вдалося на 67-ій хвилині. Це вихованець дитячо-юнацької школи «Ворскли» Антон Яременко, торік завоював «золото» першої ліги ДЮФЛ (тренер Вадим Касимов, - прим.), Після масованої атаки і пасу Романа Кунєва замкнув дальню штангу - 1:1.
Просмотров: 202 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0