Главная » 2013 » Апрель » 24 » Перемога на характері
Перемога на характері
ТМ (4) "ВОРСКЛА" - "Фредрікстад" 1:0
Гол: Оберемко (86)
На 70-ій хвилині Чуваєв відбив 11-метровий удар норвежців.

Свідками протистояння нервів, характерів і тренерських шкіл стали сьогодні глядачі матчу в Сіде, в якому "Ворскла" зустрічалася з міцним норвезьким "Фредрікстад". У першому таймі голів, як і достатку гольових епізодів, глядачі не побачили, але друга 45-хвилинка виправдала надії тренерського штабу "біло-зелених". Переломним моментом гри можна вважати відбитий на 70-ій хвилині Олегом Чуваева пенальті. А через трохи часу Селін прекрасним пасом вивів до воріт новобранця полтавської команди Андрія Оберемко, і півзахисник точним ударом повз голкіпера відправив м'яч у сітку - 1:0.

«Ворскла» (1т): Величко, Вовкодав, Чеснаков, Лешко (Пєсков, 31), Даллку, Краснопьоров, Чичиков, Кулаков, Оніка, Безус, Янузі.
Запасні: Чуваєв, Ткачук.
«Ворскла» (2т): Чуваєв, Селін, Пєсков (Ткачук, 61), Курилов, Курелєх, Карпович, Громов, Єсін, Оберемко, Баранник, Сачко.
Запасні: Величко, Лешко, Пєсков

«Фредрікстад»: Масалін, Гамбоа, Горн, Мартінсен, Офаунг, Аскар, Рамберг, Ельвестад, Валенсія, Борджес, Ельюноуссі.
Запасні: Ставок, Джабби, Рууд Тветер, Санпріт, Рафн, каш, Хавард Ашеім.
Просмотров: 212 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0