Главная » 2013 » Апрель » 24 » Поступилися полякам
22:04
Поступилися полякам
ТМ (5) «Ворскла» - «Заглембе» (Любін, Польща) 1:2 (1:0)
8 лютого 2011. 15:30. Сіде. 3-е тренувальне поле готельного комплексу «Blue Waters». +17 Градусів.
Голи: Єсін (37) -? (62, з пенальті),? (89)

«Ворскла» (1т): Долганський, Пєсков (к), Ткачук, Лешко, Курелєх, Краснопьоров, Єсін, Кулаков, Оберемко, Чичиков, Сачко.
Запасні: Лавренюк, Оніка, Карпович.

«Ворскла» (2т): Лавренюк, Курелєх, Ткачук, Лешко, Карпович, Оніка, Осипенко, Громов, Маркоскі, Баранник, Янузі (к).
Запасні: Долганський, Пєсков, Чичиков.

У третьому контрольному поєдинку на турецькій землі полтавці зустрілися не з «Лехією» (Гданськ), як передбачалося раніше, а з добре знайомим по зустрічах на зборах минулих років клубом «Заглембе» з міста Любін (10 місце в польському «Екстракласи» на проміжному фініші ). У відсутності ключових виконавців, які виїхали до розташування молодіжної збірної України, Миколі Павлову довелося трохи перекроїти склад, який, природно, сильніше від цього не став. Але все ж у першій половині гри повною територіальною та ігровою перевагою володіли саме ворскляни. На 23-ій хвилині Оберемко відпасував на Чичикова, і Олексій, перебуваючи в гарній позиції, пробив вище воріт. Тим же закінчився дещо пізніше і епізод, коли Кулаков подав на Сачко. І ось на 37-ій хвилині Курелєх віддав Єсіну, досвідчений півзахисник забив перший гол у матчі - «Ворскла» виходить вперед.

Більш вдалими в другій половині зустрічі були польські футболісти. Заміни, зроблені головним тренером Мареком Байор, оживили гру Любінській команди, і двічі м'яч побував у сітці полтавських воріт (один з них - з пенальті, після фолу Карповича). Хоча говорити, що «біло-зелені» програли у справі ніяк не можна. Зокрема, дуже грубо захисники «Заглембе» зустріли увірвався в «каральну» зону Громова, але суддя не відреагував належним чином на цей момент, і не наважився призначити 11-метровий. По частині відверто некомпетентного суддівства є претензії і до лайнсмена, що визначав офсайдної положення гравців нашої команди, якого і близько не було ...

Перевіряв надійність польського голкіпера Осипенко, на останньому рубежі воротар ледь перевів сферу на кутовий. Громов не зміг потрапити у «рамку» після пасу від Баранника. А польські футболісти один з небагатьох своїх шансів використовували, коли вся полтавська рать втекла виривати перемогу. За хвилину до закінчення основного часу поєдинку м'яч вдруге опинився за лінією воріт Лавренюка. Прикра поразка.

Останній на цьому етапі зборів спаринг «Ворскла» проведе 11-го лютого проти клубу «Насаф» з узбецького міста Карші, який очолює відомий український фахівець Анатолій Дем'яненко.
Просмотров: 172 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0