Шахтар-3 громить полтавську молодь
ТМ (4) «Шахтар-3» - «Ворскла» (мовляв) - 5:0.
Донецьк. 18-00. Штучне поле футбольної академії «Шахтар».

«Ворскла»: Казаков, Радченко (Філь 65), Тарганчук, Трусевич, Пердута, Дулуб (Саркісян 65), Коваленко (Марусич 46), Льова (Шмиголь 46), Рябушко (Шевченко 65), Бацула (Пустовіт 46), Кравченко ( Яременко 65).

Вже на 17 хвилині Казаков діставав м'яч із сітки своїх воріт. Після прострілу справа, гравець оборонної лінії «Шахтаря-3» зміг зіграти на випередження і ударом головою метрів з семи відкрити рахунок у матчі. Другий гол стався вже по закінченню півгодини гри. Безвідповідальність полтавських захисників призвела до того, що гравець «Шахтаря» спокійно прийняв м'яч в чужій штрафній і з розвороту пробив у дальній кут.

У першому таймі і гравців «Ворскли» абсолютно не було моментів. Навіть після стандартів біля воріт «гірників», захисники спокійно вигравали повітря.

Шанс забити з'явився в другому таймі. Рябушко з кута штрафного непогано приклався до м'яча, але в ціль не влучив. А на 67 хвилині Шевченко міг виходити один на один, але захисник
в останній момент ліквідував загрозу.

Десятьма хвилинами пізніше «Шахтар-3» заробив пенальті. Причому він був настільки явним, що полтавчани навіть не сперечалися. Удар з 11 метрів був точним. Через дві хвилини «гірники» забивають знову. Причому роблять це майже так само, як і в перший раз. А на 83 хвилині простріл зліва привів до п'ятого голу. Незважаючи на те, що Казаков відбив удар з близької відстані, м'яч знову потрапив до «оранжево-чорним». Точний пас і гол у порожні ворота - 5:0.

Завтра, о 11 годині ранку, «ворскляни» і «гірники» зіграють повторну гру.
Просмотров: 244 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0