ТМ (8) «Ворскла» - «Петролул» (Плоєшті, Румунія) - 3:1
21 лютого 2011. Сіде. Третє поле готельного комплексу «Blue Waters». +18 Градусів. Сонячно. 150 глядачів.
Голи: Безус (13, з пен., 85), Курилов (83) -??

Матч проводила суддівська бригада з Білорусі.

"Ворскла": Величко (к), Курелєх, Пєсков, Курілов, Ткачук, Оберемко, Чичиков, Громов, Пердута, Безус, Янузі.
Запасні: Долганський, Лешко, Карпович, Осипенко.

"Petrolul" (Ploiesti): 1.Ramhiceanu, 20.Carja, 5.Ljubinkovic, 13.Paun,
8.Stoica P. (C), 16.Benea, 2.Dumitru, 18.Garleanu, 10.Buhusi, 20.Mihai, 92.Stoica C.
Запасні: 12.Manea, 4.Plecanciuc, 3.Barbu, 21.Tudor, 15.Buhaescu, 14.Cataramta, 7.Vlad, 28.Stanescu, 23.Grumic, 19.Oprita, 17.Morosyanu.
Головний тренер: Valeriu Rachita.
(Дані по складу гостей наведені згідно протоколу матчу мовою оригіналу).

Перша гра сьогоднішнього дня умовної «основи» завершилася впевненою перемогою. У першому таймі перевага була досягнуто завдяки реалізованому Безусом 11-метровому удару. Проявляв активність Ігор Пердута, постійно переграючи на правому фланзі своїх візаві. Обороні «Петролул», що бореться за вихід в елітний дивізіон Румунії, доводилося часом тільки ціною фолу зупиняти Ахмеда Янузі. Суддя, правда, не залишав без уваги всі порушення, і швидко заспокоював грубіянів, іноді остуджуючи запал жовтими картками.

Пристрасті панували на полі і в другій половині гри. Тут придалася навіть уважність лайнсменів, що підкажуть арбітру в полі, що відбувалося в спірних епізодах, де хтось симулював, а хтось чесно заробляв право на виконання штрафних ударів. На 60-ій хвилині ворскляни пропустили швидку контратаку румун, і рахунок зрівнявся. Тут же хороші можливості на взяття розтринькали Громов, після удару якого м'яч влучив у захисника, і Безус, - Рома тікав за спини захисникам після довгого пасу від Величко, і м'яч у лічених сантиметрах розійшовся з правого штангою. На 83-ій хвилині Безус накинув на голову Курилова, і той був точний - 2:1.

Незабаром за всі промахи реабілітувався і сам Безус. Після подачі з кутового, на дальній штанзі Ткачук скинув головою, і ніким не прикритий нападник встановив остаточний, як виявилося рахунок у цьому цікавому матчі - 3:1.
Просмотров: 258 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0