Наш опрос
Коллекционированием чего вы занимаетесь?
Всего ответов: 14

Статистика

Главная » 2013 » Октябрь » 21 » Ворскляни сильніші за металургів у невиразному для себе матчі
23:09
Ворскляни сильніші за металургів у невиразному для себе матчі
«Ворскла» - «Металург» (Запоріжжя) - 2:1

УПЛ. 13 тур. 19 жовтня. 18:30. Полтава. Стадіон «Ворскла».

Голи: Громов, 11, Сахневич (автогол), 64 - Платон, 28.

Полтавчани змогли переграти запорізький «Металург» на своєму полі.
Досить швидко змогли розпечатати ворота гостей «ворскляни». Після пасу Маркоскі, Громов вийшов один на один зі Старцевим, спокійно переграв воротаря і відкрив рахунок у матчі - 1:0.
Потім полтавці провели ще кілька непоганих контратак, проте в них не вистачало останнього пасу. А запорожці в основному грали небезпечно після стандартів. А забити гостям вдалося не зі стандартного положення. Платон, який був досить активний і весь час рвався до воріт, домігся свого. Гарний пас від Макcbмова, не менш красивий удар від Платона в боротьбі із захисником - 1:1.
Після голу гості мали ще два відмінні моменти. Шевчук і Платон по черзі змусили попрацювати голкіпера полтавчан. Після чого небезпеки біля воріт обох команд не вистачало. Звідси і нічийний результат першого тайму.
З початку другої 45-хвилинки полтавці більше володіли м'ячем. Мали територіальну, ігрову і статистичну перевагу. Але втілити в гол все це не вдавалося. Полтавчани грамотно і багато атакували. У гру увійшов Олег Міщенко саме для того, щоб втілити старання партнерів у гол.
Небезпечно атакували полтавці і після стандартів. Так, міг забивати Чеснаков під час кутового. А забили полтавці після флангової атаки. Дедечко віддав пас на Громова, Артем прострілював, м'яч зачепив Сахневича і залетів у ворота - 2:1. Таким чином, у Громова в цій грі гол + пас за 65 хвилин .
«Ворскляни» продовжили атакувати. Шанс був у того ж Громова, після передачі зліва Артем пробивав головою - вище. Втім, через кілька хвилин після розіграшу кутового змогли забити й гості. Макcимов це зробив, але арбітр відмінив взяття воріт, адже миттю раніше хтось із запорожців вів боротьбу за м'яч не за правилами.
На 85 -й хвилині стався «пожежний» епізод біля воріт «Ворскли». Непогодов вийшов за штрафний, щоб перехопити довгу передачу, але трохи не встиг. В результаті Лео опинився перед воротами з м'ячем, а в якості перешкоди всього один захисник - Даллку, воротар відіграний. Гравець «Металурга» цим супермоментом не скористався, навіть удару не завдав, відібрали м'яч захисники, а Даллку в цьому моменті зміг грамотно закрити ворота. Це був останній небезпечний момент у матчі, але один з найбільш пам'ятних.